استاندار فارس چهارشنبه معرفی می‌شود/ نظر رئیس جمهور برای استان‌های بزرگ انتخاب استانداران غیربومی است

1
18

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس با بیان اینکه چهارشنبه هفته جاری استاندار جدید فارس در هیات دولت معرفی می شود، گفت: نظر رئیس جمهور برای استان‌های بزرگ انتخاب استانداران غیربومی است.

داریوش اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: جلسه مجمع نمایندگان فارس با حضور اکثریت نمایندگان این استان تشکیل شد که در این نشست کاندیداهای مختلف معرفی و سپس رأی‌گیری با ورقه صورت گرفت.

وی افزود: در این رأی‌گیری هر نماینده نام ۳ نفر را روی ورقه و به‌طور مخفی نوشتند و نهایتاً اسماعیل تبادار با سابقه معاون عمرانی استانداری فارس و استانداری بوشهر به‌عنوان نفر اول و همتی استاندار فعلی قزوین به‌عنوان نفر دوم و جواد اطاعت به‌عنوان نفر سوم حائز اکثریت آراء شدند، ضمن اینکه ابراهیم انصاری لاری نیز تنها حائز ۳ رأی در مجمع نمایندگان شد.

نماینده خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی همچنین به نقل از سامانی معاون امور مجلس وزارت کشور بیان داشت: نظر رئیس‌جمهور برای استان‌های بزرگ، انتخاب استانداران غیربومی است.

وی در پایان تصریح کرد: بر اساس اطلاعات رسیده، وزیر کشور نیز تبادار را جهت استانداری استان فارس کتباً معرفی و در جلسه روز چهارشنبه هفته جاری هیات دولت، این موضوع به تصویب خواهد رسید.

انتهای پیام/ج/

منبع: فارس

1 نظر

  1. جناب انصاری هفته گذشته از قبول مسئولیت انصراف داده اند و در لیست سه نفره مذکور اسم ایشان نبوده است ..و اصولا در رای گیری نمایندگان به عنوان گزینه مطرح نبوده اند و ذکر این نکته که ایشان تنها حائز ۳ رای بوده است اساسا کذب است اگر چه شخصیت علمی، مدیریتی و فرهنگی ایشان بر همگان روشن است و نیازی به حداکثر مطلق ارا هم ندارند .. و ذکر این مطالب کذب صرفا غرض ورزی است

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here