۶۵۰ هزار مرسوله به اداره پست شهرستان کاشان وارد شد – خبرگزاری تسنیم

0
4

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، حسین انصاری‌مقدم در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه کاشان ضمن اشاره به ارائه سرویس‌های نوین با آخرین نسخه در اداره پست کاشان اظهار داشت: اداره پست کاشان به دو طریق به مردم خدمت رسانی می‌کند.

رئیس اداره پست کاشان افزود: اولین راه، قبول مرسولات توسط باجه‌های دولتی، خدمات پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی بوده و روش دوم توزیع مرسولات توسط نامه‌رسان‌ها در شهر و روستا با مراجعه به آدرس است.

انصاری‌مقدم با بیان اینکه اداره پست کاشان زیر نظر شرکت پست ایران و یکی از ادارات شاخص در استان و کشور است، خاطرنشان کرد: این اداره در کریدور شمال به جنوب، غرب به شرق و چهارراه ارتباطی قرار دارد و لذا از روش‌های نوین مختلفی استفاده می‌کند.

وی ضمن اشاره به اجرای طرح‌های نوین پستی در اداره پست کاشان تصریح کرد: پروژه سیماک توسط اداره پست کاشان اجرا شده که مهترین ویژگی و دستاورد این پروژه یکپارچه‌سازی اطلاعات املاک است.

رئیس اداره پست کاشان با بیان اینکه این اداره در کاشان دارای ۸۱ واحد پستی ارائه‌کننده خدمات است، ابراز داشت: ۲۸ نماینده پستی روستایی، ۲۷ شعبه ICT روستایی، پنج نمایندگی قبول شهری و ۲۱ دفتر خدمات شهری است.

انصاری‌مقدم با بیان اینکه حدود هفت درصد درآمد و شش درصد ترافیک استان اصفهان را تأمین می‌کند، بیان کرد: به طور متوسط روزانه حدود سه هزار و ۷۰۰ مرسوله وارد و دو هزار و ۸۰۰ مرسوله از شهرستان کاشان خارج شده است.

وی ضمن ارائه عملکرد شش ماهه اداره پست کاشان اذعان داشت: ۶۵۰ هزار مرسوله وارد و ۴۸۰ هزار مرسوله از اداره پست کاشان خارج شده و مشارکت خوب و موثری نیز در طرح بیتاک توسط این اداره انجام شد و این مهم در انتخابات نمود بیشتری داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here