سوریه به حمله ائتلاف آمریکا واکنش نشان داد

0
6

به گزارش سرویس بین الملل جام نیـوز به نقل از  العالم، یک منبع نظامی سوریه حمله ائتلاف بین المللی به ارتش این کشور را بیانگر پوچی ادعاهای ائتلاف درخصوص مبارزه تروریسم دانست.

 

این منبع نظامی سوریه با اشاره به حمله دیروز پنجشنبه ائتلاف بین المللی به یک مرکز نظامی ارتش سوریه در جاده التنف در این کشور و شهید شدن شماری از نیروها و به بار آمدن خسارت های مادی تصریح کرد: این تعدی و حمله آشکار بیانگر پوچی ادعادهای ائتلاف در مبارزه با تروریسم است. بی شک این حمله حقیق طرح صهیونیستی – آمریکایی در منطقه را نشان می دهد.

 

وی ادامه داد: در همین حال، تلاش برای توجیه این تجاوزگری با طرح این ادعا که نیروهای یاد شده به هشدار برای متوقف کردن پیشروی خود پاسخ نداده اند، به طور کامل مردود و غیرقابل قبول است.

 

وی گفت: ارتش سوریه به نبرد علیه تروریسم در خاک خود ادامه می دهد و هیچ طرفی حق ندارد که مسیر و نوع عملیات ارتش سوریه علیه گروههای تروریستی و در راس آنها داعش و القاعده را تعیین کند. کسی که مدعی مبارزه با تروریسم است باید حملات خود را متوجه تروریسم کند و نه ارتش سوریه که تنها نیروی قانونی است که با هم پیمانان و دوستان خود با تروریسم می جنگد.

 

این منبع تاکید کرد که تلاش های ائتلاف ارتش سوریه را مرعوب نخواهد کرد تا دست از وظیفه مقدس خود بردارد.

 

۵۱۲

منبع: جام نیوز

در مورد این خبر اظهار نظر کنید

نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید