چرا پرستار خانگی بعد از چند ضربه به سر نوزاد او را درسطل زباله انداخت؟

1
130

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، پرستارخانگی دخترک یکساله که پس ازمصرف مواد دچار توهم شده بود، پس ازمصدوم کردن کودک، پیکرش را درسطل زباله انداخت.

 

به گزارش پلیس شهر «مونتانا»ی امریکا، «جانل رد داگ» ۴۳ ساله که از مدتی قبل درحالی به عنوان پرستارخانگی «کنزلی» یکساله استخدام شد که والدین دخترک نمی‌دانستند او اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی دارد.

 

این زن که روز حادثه دوستانش را برای مصرف مواد جمع کرده بود به خاطر گریه‌های مداوم دختر کوچولو، او را با وارد کردن چند ضربه به سرش بیهوش کرد.اما صبح روز بعد وقتی «کنزلی» بیدار نشد «جانل» که تصور می‌کرد دختر کوچولو مرده است پیکر او را داخل جعبه‌ای گذاشت و آن را درسطل زباله انداخت.

 

او سپس به اداره پلیس رفت و با بیان اینکه والدین کودک درمسافرت هستند، از ربوده شدن دختر صاحب کارش خبر داد.تحقیقات در این باره ادامه داشت تا اینکه جسد نحیف کنزلی در میان زباله‌ها پیدا شد. به این ترتیب پرستار خانگی دخترک به عنوان مظنون اصلی پرونده تحت بازجویی تخصصی قرار گرفت و به جرم خود اعتراف کرد.

بررسی‌های پزشکی قانونی نشان می‌دهد این کودک در زمان رها شدن در میان زباله‌ها زنده بوده اما به دلیل کمبود اکسیژن جان باخته است.
سخنگوی پلیس شهر اعلام کرد این زن که تحت تأثیر مواد دست به این جنایت زده است بزودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.

* عکس تزئینی است.

منبع: جام نیوز

1 نظر

Comments are closed.