عرصه انتخابات عرصه نا امن ساختن کشور نیست

0
4

[advanced_iframe securitykey=”863fd49fc679966e4d0753b723531413b2684cf8″ src=”http://rasanews.ir/detail/news/499406/2049″]

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از دفاع پرس، سردار «غلامحسین غیب‌پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با امنیت انتخابات که فرمودند «هر کس بخواهد امنیت انتخابات را بر هم بزند سیلی سختی از مردم خواهد خورد»، اظهار داشت: دشمنان نظام همواره به دنبال این هستند که کشور ما نا امن باشد و انتخابات هم در فضایی امنیتی برگزار شود اما این بدان مفهوم نیست که کشور نا امن شده؛ اصلا اینگونه نیست.

وی افزود: هشداری که مقام معظم رهبری دادند هشداری جدی هم برای دشمنان نظام و افراد نفوذی و هم تذکری بود که نامزدها و طرفداران آن‌ها بدانند عرصه انتخابات اگر چه عرصه رقابت و مبارزه سالم محسوب می‌شود اما عرصه نا امن کردن کشور نیست؛ لذا این تذکری بود به نامزدها، طرفداران و ستادهایشان و هم به همه ما که می‌بایستی در حفظ امنیت کشور کمک و دقت کنیم.  

سردار غیب پرور ادامه داد: ما امنیت کشورمان را با هیچ موضوعی عوض نمی‌کنیم لذا اکنون امنیت برقرار است و هیچ مشکلی هم وجود ندارد.

 

وی همچنین در خصوص توصیه به بسیجیان جهت مشارکت در انتخابات نیز گفت: همه ملت ایران را بسیجی می‌دانیم لذا این ملت بسیجی نیازی به توصیه یا گفته من ندارند چون در این زمینه مقام معظم رهبری توصیه‌های لازم را بیان فرمودند علاوه بر این مردم نیز فهم، درک و بصیرت لازم برای حضور و مشارکت در انتخابات را دارند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین با بیان اینکه انتخابات یک جشن ملی است، عنوان کرد: شرکت در انتخابات به منزله یک رفراندوم برای نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود؛ این رای دادن به اصل نظام، تداوم انقلاب و حفظ ارزش‌ها است پس شرکت در انتخابات یعنی نه گفتن به دشمنان؛ کسانی که حتی یک لحظه هم به حیات ما راضی نیستند.

وی اضافه کرد: بنابراین همه باید حضور یابند و دلیلی نمی‌بینم کسی نیاید مگر کسی که در حال احتضار باشد؛ بر این اساس همه باید در انتخابات مشارکت کنند./۱۳۲۵//۱۰۲/خ

 

منبع: رسا

در مورد این خبر اظهار نظر کنید

نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید