فرمانده سپاه شهدا: حضور کم سابقه مردم در انتخابات تبلور مردم سالاری انقلاب است

0
6

سردار عابدین خرم شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری بر تحقق مردم سالاری دینی، افزود: حضور مثال زدنی مردم در انتخابات روز جاری، سرافزاری ایران اسلامی را به بار آورد و بارقه امید را برای امت اسلامی رقم زد.
وی اظهار کرد: این حضور بی سابقه ترجمان عشق و علاقه مردم شریف ایران به ارزش های اسلامی، ایرانی و بصیرت آنان به امور جامعه است.
سردار خرم افزود: با وجود رهبری مدبر و قانون اساسی مترقی، تک تک آرای مردم در سرنوشت کشور اثرگذار است و مردم کشورهای اطراف حسرت برگزاری انتخاباتی امن و آرام مانند انتخابات ایران اسلامی را دارند.
به گزارش ایرنا سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه شهدای استان در نخستین ساعت های شروع به کار انتخابات در ارومیه با حضور در هنرستان توحید رای خود را به صندوق انداخت.
جمعیت این استان بر اساس آخرین آمار سه میلیون و ۲۶۵ هزار نفر و تعداد واجدان شرایط رای دادن در آذربایجان غربی نیز ۲ میلیون و ۳۴۲ هزار نفر اعلام شده است.
۲ هزار و ۶۱۶ صندوق اخذ رای به صورت ثابت و سیار برای اخذ آرای مردم در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان تدارک دیده شده است.
۷۱۲۵/۳۰۷۲
** خبرنگار: طاهره نوید آرین ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

————————————————–

لینک منبع: ایرنا

در مورد این خبر اظهار نظر کنید

نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید