مسئولان در برابر زیاده خواهی های ترامپ انقلابی عمل کنند

0
5

شهریار- امام جمعه شهریار از مسئولان خواست، در برابر زیاده خواهی های ترامپ انقلابی عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین موسی سالمی در خطبه های نماز جمعه شهریار با بیان این روز جهانی استاندارد، گفت: متاسفانه برخی وسایل و خودروهای ما استاندارد نیست، استفاده کنندگان ناراضی هستند، هرچه پیش می رویم، از کیفیت خودروها کاسته می شود، نیاز ما به آرم و علامت استاندارد نیست، ما نیازمند کیفیت وسایل هستیم.

وی اضافه کرد: کالاهای تولید داخل را با کیفیت کنید، در غیر این صورت اعتماد مردم کاسته می شود.

امام جمعه شهریار سپس به روز نابینایان اشاره کرد و گفت: این افراد در دل مردم جا دارند و انتظار این عزیزان این است که با آن ها مانند افراد عادی برخورد شود، انتظار این قشر عزیز از مسئولین ایجاد اشتغال برای آن ها است، استعدادهای این عزیزان را در نظر بگیرید.

وی سپس بر اهمیت رابطه خانواده تاکید کرد و افزود: اولیا و مربیان به برگزاری یک و دو جلسه اکتفا نکنند، بلکه در طول سال این ارتباط نزدیک برقرار باشد و آن والدینی که می توانند و وقت دارند، حتما عضو انجمن اولیا شوید و برای حل مشکلات مدرسه تلاش کنید، مدارس ۹ ماه است، که حداقل باید ۹ جلسه کاربردی در این جلسات برگزار شود.

امریکا در پی فریب دادن ۱+۵ است

سالمی با بیان این که منافقین ملعون همواره نظر سوء به محراب  دارند، گفت: از زمان علی ابن ابیطالب(ع) که ابن ملجم منافق ایشان را به شهادت رساند، این نظر سوء وجود داشت و شهدای محراب نیز توسط منافقین ملعون به شهادت رسیدند.

وی در ادامه با تأکید بر این که مسئولان در مقابل زیاده‌ خواهی‌های ترامپ انقلابی عمل کنند، اظهار داشت: آمریکا به دنبال بازی با کلمه برجام است و ۱+۵ را هم بازی داده است، بنابراین مسئولان بازی نخورند و حرف رهبری را بیشتر مورد توجه قرار دهند، کنگره و ترامپ فرقی ندارند و سگ زرد برادر شغال است، آن‌ها با ما دشمن هستند و در این آشفته بازار هر بار بر تحریم‌ها افزودند.

امریکا و اسراییل در مساله اقلیم کردستان عراق در پی قرار دادن نطفه شوم در منطقه هستند

امام جمعه شهریار عنوان کرد: دشمن امروز سراغ سپاه رفته و فردا به دنبال ارتش می‌رود، ما از دولت‌مردان می‌خواهیم که مردم را به حاشیه نبرند و انتظار داریم تا مشکلات مردم در مباحث مختلف حل شود، امروز مسئله آب بسیار مهّم شده است و کارخانه‌ها در حال تعطیل شدن هستند، از وعده‌ دادن‌ها و حاشیه‌پردازی‌ها دور شوید و به حال مردم برسید.

سالمی در پایان با اشاره به موضوع همه‌پرسی در اقلیم کردستان خاطرنشان کرد: بحث کردستان عراق موضوعی است که امریکا و اسرائیل جنایتکار آن را ایجاد کرده‌اند تا منطقه را ناامن و نطفه شومی را در منطقه قرار دهند؛ بنابراین لازم است با بصیرت و تیزبینی در مقابل دشمنان ایستاده و مانع زیاده‌خواهی‌های آن‌ها شد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here