«ایتالیا ایتالیا» نیم میلیاردی شد/ «زرد» به مرز ۱ میلیارد و نیم رسید

0
7

فروش فیلم ها در گیشه در هفته گذشته نسبت به هفته های قبل بهتر بود و مخاطبین به آثار اجتماعی اکران شده روی خوش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس،در هفته گذشته پس از اتمام ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) و اکران فیلم های جدید جان تازه ای به سینما دمیده شد و مخاطب آثار اجتماعی را مورد توجه قرار داد.

مهدی صباغ زاده مدیر دفتر پخش نیمروز فیلم درباره فروش «ایتالیا ایتالیا» گفت: فیلم تا شب گذشته به رقم فروش ۵۰۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یافت. این فیلم مخاطب خود را یافته و در ۶۰ سالن شهرستان و ۲۷ سالن در تهران به نمایش درآمد.

حبیب اسماعیلی درباره فروش «اکسیدان» گفت: همچنان اقبال مخاطب نسبت به فیلم ادامه دارد و شب گذشته فروش فیلم به رقم ۱۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلمهای این دفتر گفت: فیلم «زرد» ظرف ۹ روز نمایش به فروش ۱ میلیاردو ۴۷۰ میلیون تومان رسید که رقم قابل توجه و خوبی است. فیلم سینمایی «مالاریا» در همین مدت به فروش ۱۴۲ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: استقبال از فیلم های «تابستان داغ» و«سارا و آیدا» ادامه دارد و «تابستان داغ» به فروش ۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان و «سارا و آیدا» به فروش ۳ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان رسید.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «خانه دختر» در تهران به فروش ۱۸۹ میلیون تومان و در شهر مشهد به فروش ۳۰ میلیون رسید که رقم فروش فیلم ظرف دو روز نمایش به ۲۲۹ میلیون تومان رسید. این فیلم از پنج شنبه در شهرهای اصفهان و شیراز و دیگر شهرها اکران می شود.  فیلم سینمایی «نگار» هم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۴۹۳ میلیون تومان و شهرستان ۸۵۰ میلیون تومان رسید که کل فروش فیلم به رقم ۲ میلیاردو ۳۴۳ میلیون تومان رسید.

وی درباره فروش «ملی و راه های نرفته اش» گفت: فیلم در تهران به فروش ۸۵۲ میلیون تومان ودر شهرستان به رقم ۲۶۰ میلیون رسید که کل فروش فیلم به ۱ میلیارد و ۱۱۲ میلیون تومان رسید.

غلامرضا فرجی مدیر دفتر پخش حوزه هنری درباره فیلم «قهرمانان کوچک» گفت: فیلم در تهران به ۱۲۰ میلیون و در شهرستان به ۸۰ میلیون تومان در گیشه دست یافت که کل فروش فیلم به رقم ۲۰۰ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فروش فیلم بعد از پخش تیزرهای آن در رسانه ملی با جهش مناسبی مواجه شد و امیدواریم با هماهنگی مدارس بتوانیم موفق عمل کنیم.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «حقه باز دم دراز» که از چهارشنبه اکران شد براساس سیستم مکانیزه به فروش ۳ میلیون و ۶۲۲ هزار تومان و فیلم «من و شارمین» به رقم ۱میلیاردو ۵ میلیون و ۳۰۶ هزار تومان رسید.

انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here