تجلیل از ۲۴۸ حافظ کل قرآن بیت‌الاحزان در جشن فارغ‌التحفیظی/ سخنرانی فرزند مرحوم کافی در مراسم

0
6

مدیر مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) گفت: مراسم جشن فارغ‌التحفیظی ۲۴۸ حافظ کل قرآن کریم با سخنرانی حجت‌الاسلام محسن کافی فردا(پنجشنبه) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس جشن فارق‌التحفیظی حافظان قرآن مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) صبح فردا در شهرستان استهبان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام «علیرضا شاهسونی» مدیر مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در خصوص برگزاری جشن فارغ‌التحفیظی حافظان کل قرآن کریم این مؤسسه به خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، گفت: بحمدالله در یک سال تحصیلی گذشته موفق شدیم ۲۴۸ حافظ کل قرآن تربیت کنیم که این تعداد از میان ۲۷ استان کشور و قرآن آموزانی از کشورهای پاکستان و لبنان است.

وی اظهار داشت: طبق روال هرسال، جشنواره‌ای در شهریورماه برگزار شده و طی آن از حفاظ قرآن کریم تجلیل می‌شود،‌ از این رو جشنواره امسال نیز صبح فردا پنجشنبه(۲۳ شهریور) با سخنرانی حجت‌الاسلام شیخ محسن کافی فرزند مرحوم کافی و باحضور مسئولان استانی و کشوری، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان فارس، جمعی از ائمه جمعه و مسئولان شهرستانی در سالن حضرت سیدالشهدا(ع) دانشگاه آزاد شهرستان استهبان استان فارس برگزار می‌شود.

مدیر مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) با اشاره به ترکیب جمعیتی حافظان قرآن کریم این مؤسسه عنوان داشت: از میان ۲۴۸ حافظ کل قرآن کریم، ۱۱۵ حافظ آقا و ۱۳۲ حافظ خانم هستند که در کنار این عزیزان از ۲۱ نفر حافظ ۲۰ جزء قرآن کریم و اساتیدی که در تربیت این حافظان نقش داشتند، تجلیل می‌شوند. 

انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here