صحنه هایی از جلوه های ویژه فیلم مرد عنکبوتی | فیلم

0
13

jQuery(window).load(function(){ jQuery(“#monoVideo-499827”).prepend( jQuery(“#tag_recom_box”) ); jQuery(“#tag_499827”).remove(); var video = videojs(“#monoVideo-499827_html5_api”).ready(function(){
var player = this;

player.on(“ended”, function() {
console.log(“video ended”);
window.clearInterval( window.videotime);
jQuery(“#tag_recom_box”).show(“slow”);
});

player.on(“pause”, function() {
console.log(“video paused”);
window.clearInterval( window.videotime);
});

player.on(“play”, function() {
jQuery(“#tag_recom_box”).hide(“slow”);
window.videotime = setInterval(function() {
if(typeof (player) == “undefined” ){
window.clearInterval( window.videotime);
return false;
}
var curtime = player.currentTime();
var duration = player.duration();
saveprogressvideo(curtime,duration);
}, ۵۰۰۰ );
});

});
jQuery(“#close-recom”).click(function(){
jQuery(“#tag_recom_box”).hide(“slow”);
}); });

مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (به انگلیسی: Spider-Man: Homecoming) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی به کارگردانی جان واتس و نویسندگی جان فرانسیس دالی، جاناتان گلدستاین، جان واتس و کریستوفر فورد است که بر پایهٔ شخصیت خیالی مرد عنکبوتی از شرکت مارول کامیکس ساخته شده است.

این فیلم به عنوان دومین بازراه‌اندازی در مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی محسوب می‌شود و هم‌چنین شانزدهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود. از بازیگران فیلم می‌توان به تام هالند، مایکل کیتون، مریسا تومه، زندیا، لورا هری‌یر، تونی ریوولوریو رابرت داونی جونیور اشاره کرد.

در فوریهٔ ۲۰۱۵، مارول و سونی به توافق رسیدند تا در حق ساخت این شخصیت اشتراک داشته باشند و مرد عنکبوتی وارد دنیای سینمایی مارول شود. ماه ژوئن همان سال، هالند به عنوان بازیگر این نقش انتخاب شد و جان واتس به عنوان کارگردان این اثر انتخاب شدند. به دنبال این‌ها، تومه نیز در نقش خاله می انتخاب شد و گلدستاین و دالی نیز برای نوشتن فیلم‌نامه استخدام شدند. در آوریل ۲۰۱۶، عنوان فیلم به همراه دیگر بازیگران فیلم از جمله داونی اعلام شد.

فیلمبرداری فیلم در ژوئن ۲۰۱۶ در آتلانتا آغاز شد و در نیویورک‌سیتی ادامه یافت و در نهایت در برلین و در اکتبر ۲۰۱۶ پایان یافت. در طول فیلمبرداری، واتس، کریستوفر فورد، کریس مک‌کنا و اریک سامرز به عنوان فیلم‌نامه‌نویسان اضافی اعلام و بازیگران جدیدی نیز به پروژه اضافه شدند.

مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه در ۷ ژوئیه ۲۰۱۷، در ایالات متحده به صورت سه‌بعدی، آی‌مکس و آی‌مکس سه‌بعدی اکران شد. دنبالهٔ آن نیز ۵ ژوئیه ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

(۲۲)

نوشته صحنه هایی از جلوه های ویژه فیلم مرد عنکبوتی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.منبع: تگ

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here