خبرگزاری تسنیم – ملی‌پوشان طلایی تیم شیرجه: رقابت تنگاتنگی بود/ امیدواریم باز هم مدال بگیریم

0
5

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از باکو شهنام نظرپور یکی از ملی پوشان طلایی  شیرجه ایران در این خصوص گفت: در این مسابقه تا پرش پنجم از تیم اندونزی عقب بودیم اما در پرش پنجم با یک هماهنگی خوب توانستیم جلو بیفتیم و این فاصله را در پرش آخر حفظ کنیم.  تلاش زیادی کردیم و خوشبختانه نتیجه آن را گرفتیم و از این بابت خیلی خوشحالم.

وی با بیان این مطلب که از سال ۸۵ با مجتبی ولی پور تمرینات پرش هماهنگ را انجام می دهد اظهار داشت: از نظر هماهنگی هیچ مشکلی نداریم و کاملا با یکدیگر هماهنگ هستیم. حدود دو سال است که تمرینات نیمه متمرکز را آغاز و برای این مسابقات نیز از بهمن ماه تمرینات متمرکز را شروع کردیم. در اسفند ماه با برگزاری لیگ انتخابی تیم ملی هم انجام شد و در فروردین نیز تمرینات متمرکز تیم را در تهران تا زمان اعزام به بازی ها ادامه دادیم.

ملی پوش کرمانشاهی تیم ملی شیرجه گفت: فردا در پرش ۱۰ متر انفرادی و روز یکشنبه در پرش ۱۰ متر هماهنگ به رقابت می پردازیم و ان شاء الله مدال های دیگری برای کشورمان به ارمغان می آوریم.

مجتبی ولی پور دیگر ملی پوش طلایی شیرجه کشورمان که دیروز نیز مدال طلای سه متر انفرادی را کسب کرد در خصوص مسابقه امروز و کسب دومین مدال طلای شیرجه در بازی های کشورهای اسلامی گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم دل مردم را شاد کنیم امیدوارم مدال های ما ادامه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: امروز رقابت بسیار تنگاتنگی با تیم اندونزی داشتیم که خوشبختانه توانستیم در حالی که تا پرش پنجم از این تیم عقب بودیم توانستیم با یاری خدا و کمک مربی و همچنین با هماهنگی دونفره ای که داشتیم در ۲ پرش آخر فوق العاده ظاهر شویم و مدال طلا را برای ایران کسب کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در مورد این خبر اظهار نظر کنید

نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید