رویانیان محرومیت پرسپولیس را به شوخی گرفت؛ بروید از فامیل مانوئل بپرسید!

0
5

در شرایطی که مسوولان پرسپولیس به شدت نگران بدهی میلیاردی این تیم به مانوئل ژوزه هستند، رویانیان به عنوان مدیری که این قرارداد را ثبت کرده، همه چیز را به شوخی گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد رویانیان که در زمان حضورش در پرسپولیس با بریز و بپاش‌های بیهوده و شعارهای عجیب و غریب هیچ عایدی برای این تیم نداشته، اکنون در قبال بدهی بزرگ به مانوئل ژوزه نیز همه چیز را به شوخی می‌گیرد تا خود را از این ماجرا خارج کند.


129230_602


پرونده پیچیده و پرالتهاب مربی پرتغالی در آستانه اعلام حکم از سوی فیفاست. این پرونده که نزدیک به یک سال از طرح آن در فیفا و رسانه‌های ایران می‌گذرد و بازتاب‌های زیادی داشته طی روزهای آینده نهایی خواهد شد اما آنچه که مسلم است باشگاه پرسپولیس باید رقمی نزدیک به هشت میلیارد بابت قراردادی که رویانیان در دوران مدیریتش با این پرتغالی پرحاشیه امضا کرده بود، پرداخت کند. رویانیان به محض اعلام شدن شکایت ژوزه به فیفا از کلمه «دبه» برای فرار از این پرونده استفاده کرد اما دبه‌ای که او به کار برد هیچ زمان درش باز نشد و اتفاقی هم نیفتاد. رویانیان پس از آن ماجرا و با نزدیک شدن اعلام حکم از سوی فیفا سکوت کرد، این سکوت برخلاف روحیه و رویه‌ای که از رویانیان، رسانه‌ها سراغ دارند به نوعی قبول اشتباه مدیریتی او در امضا کردن چنین قراردادی با یک مربی خارجی است. رویانیان در تماس رسانه‌ها طی چند ماه اخیر از جمله «جلسه هستم» و «نمی توانم صحبت کنم» و «بعدا تماس بگیرید» استفاده می‌کند.


13951220249_img10022620


مدیرعامل سابق پرسپولیس و عامل اصلی قرارداد با ژوزه در واکنش به این سوال که این پرونده چطور منعقد شده که اکنون باشگاه را با دردسر بزرگی مواجه کرده تنها با گفتن جمله عجیب ” از فامیل‌های ژوزه در مورد پرونده او بپرسید.” گوشی را قطع کرد و در تماس مجدد نیز به تکرار همان جمله پرداخت و نسبت به بزرگترین گاف مدیریتی خود پاسخی نداد تا این دغدغه همچنان برای پرسپولیس و هوادارانش باقی بماند.منبع: ایلنا

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here