واکنش گواردیولا به قیمت‌های گزاف بازیکنان

0
9

پپ گواردیولا گفته ریخت‌وپاش‌های لیگ برتر نمی‌تواند ادامه پیدا کند و این در حالی است که منچسترسیتی با هدایت گواردیولا خرج‌های فراوانی در لیگ امسال داشته است.

به گزارش ایلنا، هیچ باشگاهی در تاریخ لیگ برتر چنین مخارجی در یک پنجره نقل و انتقالات نداشته و سیتی پنج بازیکن برای تیم اصلی را با قیمت ۲۱۰ میلیون پوند خریده است. به این ترتیب گواردیولا در کل حدود ۴۰۰ میلیون پوند از جیب سیتی خرج کرده است. او همچنان به دنبال یک مدافع میانی و الکسیس سانچس است.


این مربی کاتالان گفته که قیمت انتقالات سرانجام از رشد باز می‌ایستد: «به نظرم این روند ادامه نمی‌یابد. دیر یا زود تمام می‌شود. همه چیز با رئال مادرید و خرید کریستیانو رونالدو با قیمت ۸۰ میلیون پوند و بعد گرت بیل با قیمت ۸۵ میلیون پوند شروع شد. همه چیز گران‌تر شده است. حالا هم نوبت نیمار است اما این اوضاع تمام می‌شود. ما خریدهایمان را کردیم و خوش‌شانس بودیم چون حالا که در هفته‌های انتهایی نقل و انتقالات هستیم، بازیکنان گران‌تر خواهند شد. باشگاه هوشمندانه عمل کرد چون ما می‌دانستیم که چه بازیکنانی می‌خواهیم و نهایت تلاش خود را کردیم. سیتی در شش، هفت سال گذشته مدافع کناری نخریده بود. ما مدافع کناری نداشتیم و باید این بازیکنان را می‌خریدیم. سه مدافع کناری خریدیم ولی بازار برای همه بسیار گران‌ است، نه فقط برای سیتی. ما این کار را کردیم چون احتمالا یکی از پیرترین تیم‌های اروپا را داشتیم. نمی‌توانستیم با این بازیکنان به راه حلی دست پیدا کنیم. امیدوارم که فصل بعد هم اینجا باشم و قرار نیست مانند تابستان جاری خرج کنیم. سیتی در سه، چهار سال بعد یک، دو یا شاید سه بازیکن بخرد.»منبع: ایلنا

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here