بهترین مقاصد گردشگری سلامت و تناسب اندام را بشناسید

0
6

از فعالیت همه جانبه سلامتی در مکان های عجیب و غریب، به اسکی، یوگا، آبگرم، گشت و گذار و دوچرخه سواری در اروپا، برخی از بهترین تعطیلات را در سراسر جهان  تجربه کنید. برای آشنایی با بهترین مقاصد گردشگری سلامت و تناسب اندام با همگردی همراه باشید. در ضمن برای آشنایی بیشتر با گردشگری سلامت و کشورهای مرتبط به مقالات زیر مراجعه نمایید:

بهترین مقاصد گردشگری سلامت | هم درمان شوید و هم تفریح کنید !! و چگونه در گردشگری سلامت، سفر پزشکی ایمن داشته باشید ؟؟

گردشگری سلامت

۱٫ سنت وینسنت و گرنادین ها

Buccament Bayping، در جزیره خیره کننده سنت وینسنت و گرنادین ها ترکیبی از تمرینات جسمانی شدید، تغذیه متعادل غذا و مربیگری بهداشت شخصی را ارائه می دهد و همه این ها با پس زمینه آبشارها و دیدگاه های کوهستانی دست نخورده همراه است. در طول هفته آموزش توسط یک مربی حرفه ای با تمرینات چالش برانگیز ارائه می شود. شما ممکن است روزتان را با بوکس در ساحل  شروع کنید و با یوگا پایان دهید. انتخاب هایی در جریان آموزش، دوره های مشکل، شنا، بازی های تیمی و بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده دیگر وجود دارد. هنگامی که بدن شما در معرض خستگی است، با وعده های متعادل و ساخته شده از محصولات تازه و طبیعی تغذیه می شود. متخصص تغذیه، یک رژیم غذایی سالم را طراحی می کند تا به کاهش وزن و ایجاد عضله کمک کند. بعدها ماساژ بدن در آبگرم، برای تسکین اعضای بدن خسته، به کار می رود.

سلامتی و تناسب اندام

۲٫ ساحلEl Albir، اسپانیا

یکی دیگر از بهترین مقاصد گردشگری سلامت، کشور اسپانیا می باشد. آبگرم دارویی معروف جهانی در اسپانیا، مطب SHA Wellness ، که در نزدیکی ساحل El Albir واقع شده است، با دیدگاه های خیره کننده از دریا و پوشش گیاهی شاداب، اسپانیا را از مدرن و نفیس بودن دور می کند. مفهوم ماکروبیوتیک، یک رژیم باستانی است که در دوره ای از بقایای بقراط ریشه دارد و در آن یک باور اشتند که رژیم ساده و متعادل، زندگی طولانی و سالم را برایشان به ارمغان می آورد. این مفهوم توسط تعداد کمی شناخته شده بود، اما اخیرا این مفهوم توسط ژاپنی ها  استفاده می شود. امروزه ماکروبیوتیک در مورد حذف گوشت و خوردن غذاهای کامل مانند دانه ها، سبزیجات و میوه است. در بعضی موارد ممکن است که رژیم غذایی کاملا گیاهی یا حتی گیاه خواری باشد، اما در اکثر موارد ماهی خورده می شود. مهمتر از همه، غذا باید متعادل شود و برای هضم بهتر به آرامی جویده شود. گزینه های مختلفی از جمله سم زدایی، تسکین استرس، کاهش وزن و خواب بهتر در تعطیلات وجود دارد. همه شامل مفهوم ماکروبیوتیک است. هر کدام شامل یک بررسی عمومی پزشکی، مشاوره تغذیه و یک تجزیه و تحلیل بالینی است. همچنین تمرین و برنامه فعالیت هفتگی از پیاده روی به یوگا، سخنرانی های سلامتی، کلاس های آشپزی و درمان که در یک محیط آرام انجام می شود، وجود دارد.

سلامتی و تناسب اندام

Algarve Monchique .3 در پرتغال

در کوه های ساکت Monchique  در پرتغال، آرامش و طول عمر وجود دارد. بخشی از میعادگاه Vilarara Thalassa. شما با یک برنامه شخصی طراحی شده برای کاهش وزن و شناسایی مناطق جسمی، احساسی و تعادل روانی شروع خواهید کرد. بسیاری از مردم به این نکته توجه نمی کنند که چگونه یک نگرش و احساس خوب بر موفقیت هایتشان برای کاهش وزن تاثیر می گذارد. نیاز به ذکر نیست که وزن بیش از حد می تواند باعث خستگی، افسردگی، مشکلات سلامتی و الگوهای غذایی احساسی شود. پی بردن به این عدم تعادل در مسیر، روند کاهش وزن را بسیار ساده تر و لذت بخش تر می کند. برنامه طول عمر به کاهش چربی اضافی کمک می کند، در حالی که آرامش بخش و انرژی بخش است. مربی شخصی جلساتی را تنظیم می کند که زمینه های نگرانی شما را در حین کمک به استقامت و ظاهر فیزیکی شما بهتان نشان می دهد. با فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، پیلاتس، یوگا و Power Plates تناسب اندام شما به چالش کشیده می شود. مشاوره تغذیه به منظور دریافت رژیم غذایی مناسب برای شما یک برنامه غذایی برای طول عمر بیشترتان تنظیم خواهد کرد. درمان های دیگر مثل برس کشیدن بدن، حمام های اقیانوسی سم زدایی، بدنسازی و ماساژ نیز وجود دارد.

سلامتی و تناسب اندام

۴٫ قبرس ناحیه پافوس

از طریق بازی از ورزش تنیس لذت ببرید و انرژی بگیرید. درواقع تپه های زیبای قبرس، با چشم انداز پر جنب و جوش دریای آبی، آکادمی تنیس Hills Aphrodite، بخشی از آفرودیت گلف و آبگرم، یکی از محبوب ترین گشت های تنیس جهان است. ۹ زمین بازی تنیس با چشم انداز دریا، باعث جوان شدن و یادگیری مهارت های تنیس شما می شود. دروازه های گورستان که زوج ها و یا خانواده ها و بازیکنان در همه سطوح به دنبال آن هستند. همچنین کلاس های گروهی مانند یوگا، زومبا، بوکس و یک آبگرم نیز وجود دارد.

سلامتی و تناسب اندام

۵٫ کوالالامپور، مالزی

پیدا کردن زمانی برای انجام کارهایی که شما از آن لذت می برید و چیزهایی که با آن  آرامش می یابید، سخت است. به همین دلیل مهم است که زمان زیادی را برای خالی کردن وقت و برطرف کردن استرس در نظر بگیریم. یکی دیگر از مهم ترین مقاصد گردشگری سلامت، کوالالامپور در کشور مالزی است. آبگرم طبیعی Chateau و  میعادگاه Wellness که در جنگل های بارانی گرمسیری کوالالامپور پنهان شده است، اولین خلوت انزوا نشینی طبیعی در جهان است. برنامه تسکین اضطراب Chateau، تنش را از بین می برد، به بهبود تعادل درونی و انرژی دوباره بدن و ذهن کمک می کند. مشاوره تغذیه و جسمانی برای ارزیابی وضعیت جسمانی و سطح تندرستی فعلی خود، از جمله مشاوره مدیریت استرس برای کمک به درک و از بین بردن دلایل استرس انجام می شود. روز شما ممکن است با اسب سواری در جنگل های بارانی و با یک درمان خاص و ویژه مانند رفلکسولوژی، ضدعفونی کننده و اسطوخودوس با شکر شروع شود یا رفتن به پیاده روی در جنگل، دوچرخه سواری در کوهستان، کشاورزی طبیعی و یا بازی تنیس یا گلف باشد.

سلامتی و تناسب اندام

۶٫ جزیره ساموی تایلند

این مورد از دست دادن وزن است که در آن نیازهای روانشناختی، جسمی و اجتماعی برآورده شده است. تعادل را می توانید در تناسب اندام سنکتواری پیدا کنید، جایی که آن ها در بهبود سطح تناسب اندام و نظم دادن به ذهن شما از طریق برنامه های سفارشی، تخصص دارند. این مرکز در تایلند در جزیره ساموی زیبای واقع شده است. هفته با برنامه شخصی بر اساس اهداف تناسب اندام و ارزیابی تناسب اندام آغاز می شود. جلسات تناسب اندام مختلف در داخل و خارج از منزل که شامل آموزش وزن، اردوگاه  ساحلی، تمرینات قلبی عروقی، پیلاتس و تدریس درس های بوکس Muay Thai kick است. این کلاس ها می توانند شدید باشند و به شما و محدودیت های شما فشار وارد کنند. تمرینات مقاومتی و قلب شناسی با کلاس های یوگای روزانه، شامل یوگا Yin و کاوالیا می شوند. روز می تواند با ماساژ پشت، گردن و شانه یا ماساژ تایلندی با کمپرس گرم گیاهی پایان یابد تا بتواند عضلات خسته را دوباره به کار بیندازد. در پایان هفته، ذهن باید آرام شود و بدن را شرطی کند.

سلامتی و تناسب اندام

۷٫ لوسیا

بهترین راه برای مقابله با پیری، لذت بردن از سفر است. در ساحل هلالی سنت لوسیا، مرکزی به نام BodyHoliday وجود دارد که در آن مرکز برنده جایزه مراقبت از سلامت پوست خود می شوید. بنابراین ساحل سنت لوسیا را می توان یکی دیگر از بهترین مقاصد گردشگری سلامت به شمار آورد. این جزیره، بهشت درمان و فعالیت های سالم و نیک است و هدف آن در چهار حوزه سلامت از جمله ورزش، رژیم متعادل، زیبایی و تناسب اندام است. مرکز سلامتی، برنامه های شخصی را طراحی کرده است که بر نیازهای هر فرد از جمله بر پوست و بدن، تسکین تنش، کاهش وزن و پیری سالم تمرکز می کند. درمان شامل CACI (وسیله ای برای ارزیابی لوازم آرایشی)، راهکارهایی غیر از جراحی برای چهره شما و ایجاد یک چهره جوان تر است. مسائل مربوط به صورت Thalgo، مشاوره تغذیه، ارزیابی های بهداشتی و آموزش شخصی به شما احساس جوان بودن می دهد. با آرامش ذهن و بدن، استرس از بین می رود و به مبارزه با روند پیری کمک می کند. بهتر است که شادابی را در داخل احساس کنید تا شادابی بیشتری در خارج ظاهر شود. اگر می خواهید که احساس جوانی و ارتقا پیدا کنید، فعالیت هایی نظیر موج سواری یا قایق رانی ممکن است دارای همان هیجانی باشد که شما به آن نیاز دارید. از کلاس های تناسب اندام مانند چرخش، زومبا، بوکس ساحل یا تن تن لذت ببرید. کلاس های جامع شامل یوگا، پیلاتس، مدیتیشن، تای چی و انرژی درمانی هستند.

سلامتی و تناسب اندام

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

منبع: همگردی

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here