معرفی عجیب ترین نقاط تسخیر شده دنیا

0
8

 شاید قبل از این با داستان های ترسناک نقاط تسخیر شده دنیا آشنایی داشته باشید، حتی اگر با این مناطق آشنایی نداشته باشید هم بدون شک تا به حال قصه های ترسناکی از کودکی شنیده اید که ممکن است به آنها اعتنایی نکرده باشید. در هر صورت در این مطلب می خواهیم تا ترسناک ترین مکان های دنیا را که تسخیر شده اند، به شما معرفی کنیم. پس برای آشنایی با ترسناک ترین جاهای دنیا با همگردی همراه باشید.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی دژ نظامی بهانگار (Bhangarh)، در کشور هند

شاید کمی بترسید، بعد از اینکه بشنوید، توریست ها بعد از غروب آفتاب در این خرابه‎ها هرگز نمی مانند، چرا که ممکن است دیگر اثری ازشان باقی نماند، البته شاید هم تا آخر عمرتان هرگز حتی به کشور هندوستان سفر هم نکنید، اما حتی اگر در نزدیکی این مکان هم باشید و تا قبل از غروب آفتاب برگردید (این چیزی است که شهرداری با نصب نشانه هایی از شما می خواهد ) و در یک جمله احتیاط کنید، دیگر جای نگرانی نخواهد بود. البته این را نیز باید بدانید که سالهاست که خانه ها و قلعه های این مجموعه متروکه است، چرا که به اعتقاد آنها این دژ تسخیر شده، خانه جادوگری شیطانی بوده و از همین روست که بر روی این دژ نام دژ ارواح نهاده اند.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی قلعه درگهلم (Dragsholm)، در کشور دانمارک

گفته می شود که این ساختمان میزبان سه روح سرگردان است. در واقع سه روح سرگردان زن که دو تای آنها به نام های زن خاکستری رنگ و زن سفیدپوش بوده و زن سوم، سوار بر کلاسکه با دو اسب سفید است. این سه زن در قدیمی ترین ساختمان صد سال اخیر دانمارک خانه داشته و وجود هر یک می تواند برای وحشت همه ما کافی باشد.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی قصر شتودوبیسک (Chateau De Brissac)  در کشور فرانسه

این تجربه می تواند به ترسناک ترین تجربه هر شخص مبدل شود. تجربه شنیدن ناله های شبانه زن سبز (la Dame Verte) که کشته شده و یا حتی بدتر از آن دیدن آن هنگام بازدید از قصر. البته این قصر که بلند ترین قلعه فرانسه است، مرکز دسیسه و توطئه چینی، کشتار دسته جمعی بوده است که از این میان می توان به کشتن زن سبز اشاره کرد. پس اگر روزی گذرتان به این قلعه افتاد وحشت برتان ندارد.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی قلعه آکرشوس (Akershus)، اسلو در کشور نروژ

این مکان در واقع بعد از کشته و شکنجه شدن بسیاری از زندانیان اسیر به دست نازی ها در جنگ جهانی دوم تسخیر شده است. چرا که صد ها نفر در این نقطه جان خود را از دست داده اند و خیلی ها نیز شکنجه شده اند. از معروف ترین این ارواح می توان به antelgeisten، دختری که هر شب با ساعتی جیبی در دست در سلول های زندان قدم می زند یا سگی شیطانی که از نظر ارواح نیز منفور است، اشاره کرد. البته این قلعه پیشتر به مدت  ۷۰۰ سال مرکز دفاعی اسلو بوده است.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی هتل فیرمونت (Fairmont)، آلبرتا در کشور کانادا

بدون شک این هتل که یکی از عجیب ترین نقاط تسخیر شده دنیاست، با بقیه هتل های دنیا متفاوت بوده و هیچ جای مناسبی برای اقامت نیست، البته اگر با خدمتکاری که وسایل شما را تا دم در اتاقتان آورده و وقت انعام دادن غیب می شود، مشکلی نداشته باشید و حتی از ندادن انعام نیز استقبال کنید، شاید بتوانید در این هتل اقامت کنید. البته فقط این نیست. هر از گاهی عروسی که مراسم ازدواج خودش را از دست داده، توسط ساقدوش خود از پله ها پایین می افتد. گفته ها حاکی از این است که این هتل در کانادا به واسطه قتل یک خانواده در آن این گونه تسخیر شده است.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی برج لندن در کشور انگلستان

اگر با دیدن غول، آن هم از نوع بی سرش مشکلی ندارید، می توانید از یکی از ترسناک ترین مکان های دنیا بازدید کنید. ساختمان قدیمی قرن یازدهم در انگلستان. مخصوصا اگر به تاریخ علاقه مند باشید، می تواند جنبه زیبایی برایتان داشته باشد. البته چند بانو هم برایتان از پنجره دست تکان می دهند که آن هم می تواند برایتان خاطره انگیز باشد. حال که با این دو نوع از شگفتی ها مشکلی ندارید، وجود دو شاهزاده کوچک که در بچگی در زیر آوار مدفون شده اند نیز نمی تواند خیلی آزار دهنده باشد. پس با خیال راحت به بازدید از مکان تاریخیتان ادامه دهید و از عجایب شگفت انگیز آن برای بقیه هم تعریف کنید.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی جنگل آوکیگارا (Aokigahara)، در کشور ژاپن

چیزی که این جنگل در ژاپن را تبدیل به یکی از ترسناک ترین جاهای دنیا نموده، بیشتر از عامل تسخیر، عامل خود کشی است و از همین رو نیز هست که  با نام جنگل خودکشی (Suicide Forest) شناخته می شود. در واقع هر ساله ۱۰۰ نفر در این جنگل خودکشی کرده و به همین خاطر است که محلی ها آن را به عنوان خانه روح عصبانی یورای (Yūrei) می شناسند که آمار مردگان در آن روز به روز و سال به سال رو به افزایش است. 

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی تپه مونتپلر (Montpelier)، دوبلین در کشور ایرلند

داستان تسخیر این تپه در دانمارک که یکی از ترسناک ترین جاهای دنیا می باشد، از آنجایی شروع شد که روی قبرستان این تپه ساختمانی سوار کردند. مسلما ارواح خشمگین از این قضیه راضی نبودند و دست به کارهایی زدند که شنیدنش خالی از ترس نیست. آنها ابتدا در یک شب طوفانی سقف این ساختمان را جدا کرده و پس از تعمیر به آتش کشیدند. البته این بار اگر بخواهید هم نمی توانید از این خرابه دیدن کنید، چرا که گربه سیاه رنگی از ورود افراد به این خرابه جلوگیری کرده تا با ارواح مواجه نشوند. پس سعی کنید گذرتان هم به اینجا نیفتد.

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی قلعه اشرافی واول (Wawel) در کشور لهستان

اگر روزی در روز  ۲۴ دسامبر گذرتان به لهستان خورد، اطراف این قلعه ظاهر نشوید، چرا که تمامی ارواح منطقه در این روز دور هم جمع می شوند. در واقع تسخیر این قلعه به خاطر روح تمامی شاهانی که در آن نگه داشته می شوند، صورت گرفته که البته تسخیر خدایان عصر حجر که در این منطقه فرمانروایی می کرده اند نیز بی تاثیر نیست. این قلعه پر است از  انواع غارهای دست ساز بشر که پر از گور و جسد قربانیانی در زمان های بسیار دور است. بدون شک از همین روست که به بهترین و عجیب ترین مکان تسخیر شده جهان و یکی از ترسناک ترین مکان های دنیا مبدل شده است. 

نقاط تسخیر شده دنیا

معرفی متل رم (Ram) گلوستیشر (Gloucestershire) در شهر لندن

از دیگر نقاط تسخیر شده دنیا، متل رم است. تاریخچه تسخیر این مکان در لندن به زمان هایی بسیار قبلتر از ساخت این متل و در واقع ۵۰۰۰ سال پیش بر می گردد. زمانی که افرادی در این مکان به پرستش شیطان پرداخته و مرتکب جنایاتی می شدند. پس تعجبی هم ندارد که این مکان علاوه بر تسخیر به مرکز انرژی و پلی ارتباطی بین این دنیا و جهنم مبدل شود.

نقاط تسخیر شده دنیا

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

منبع: همگردی

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here