هتل هیلتون بومنتی استانبول، یکی از لوکس ترین هتل های ترکیه !!

0
9

از جمله بهترین هتل های استانبول ترکیه، می توان به هتل ۵ ستاره و لوکس هیلتون بومنتی اشاره کرد. این هتل در محدوده مرکزی منطقه بومنتای قرار گرفته است. هتل هیلتون بومنتی از متروی شیشلی (Sisli)، دو کیلومتر، از میدان تکسیم، ۳٫۵ کیلومتر و از فرودگاه آتاتورک، ۳۰ کیلومتر فاصله دارد. نزدیکی این هتل به متروی شیشلی باعث شده که به راحتی بتوان به مرکز شهر و دیگر جاهای شهر دسترسی پیدا کرد. این ویژگی باعث توجه و جذب مسافران و گردشگران به هتل هیلتون بومنتی برای اقامت در استانبول ترکیه شده است. با همگردی همراه باشید تا در سفر به استانبول با این هتل آشنا شوید.

هتل هیلتون بومنتی استانبول

معرفی هتل !!

هتل هیلتون استانبول دارای ۸۲۹ اتاق و سوئیت می باشد و برای اقامت بازرگانان و افرادی که قصد تفریح در این شهر و اقامت در استانبول را دارند، بسیار مناسب است. پذیرش در این هتل به صورت ۲۴ ساعته و هر روز هفته انجام می شود. این هتل لوکس و با دکوراسیون زیبا، دارای امکانات بسیاری می باشد و شامل مجموعه ای از استخر روباز و سرپوشیده و باغ و بالکنی که دید به شهر دارد، می گردد. از جمله دیگر امکانات این هتل می توان تجهیزات تناسب اندام، اسپا، سونا، حمام ترکی، وای فای رایگان در قسمت های عمومی و پارکینگ رایگان را نام برد. در این هتل ۵ ستاره، می توان صرافی، کانسیرج و بوتیک نیز پیدا کرد.

هتل هیلتون بومنتی استانبول

هتل هیلتون بومنتی استانبول

امکانات هتل هیلتون بومنتی !!

هر واحد هتل هیلتون بومنتی که از بهترین هتل های استانبول ترکیه می باشد، دارای پنجره های سرتاسری از کف تا سقف هستند که منظره زیبایی از شهر را نمایش می دهند و تهویه مطبوعی دارند. همچنین هر واحد شامل حمام های خصوصی می باشد که در آنها وان، دوش و سشوار، دمپایی و لوازم آرایش رایگان قرار دارد. رستوران های مختلفی را نیز می توان در این هتل پیدا کرد که در طول روز انواع غذاها را ارائه می دهند. رستوران ۳۴ Cloud این هتل در طبقه ۳۴ام قرار دارد و دارای منظره بسیار زیبایی از شهر می باشد. اگر در سفر به استانبول ترکیه به دنبال هتلی بی نظیر و لوکس هستید، هتل هیلتون یکی از بهترین انتخاب هاست.

هتل هیلتون بومنتی استانبول

هتل هیلتون بومنتی استانبول

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

منبع: همگردی

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here